3 Mart 2012 Cumartesi

Kızı Azdırmanın ve Erkeği Azdırmanın En Kolay Yolları*


Bir Erkeği Azdırmak 

1. Adım ; Eğer ona açılma ceseratiniz yoksa onu tahrik edicek birşeyler yapınız .
    --> Mesala ; Kaslıymışsın diyerek omuzlarına kollarına dokunabilirsiniz , bu erkeği tahrik edecek bi etkiye sahiptir .

  ---> Onun göğüslerinizi görmesine olanak sağlayın , önünde eğilebilirsiniz , göğüslerinizin üstünü görmesi onun azması içi yeterlidir .

  ---> Eğer onun saçlarınla oynama imkanın varsa saçlarınla oyna , özellikle ense bölümünü okşamaya öncelik göster.

  ---> Elini onun bacaklarına at , böyle anlatırmış gibi yaparken aradada elini aşağıya doğru gezdir.

  ---> Eğer çok cesaretli biriyseniz , ayağı kalkın ve onu dansa kaldırın , dans ederken dudaklarınızı onun dudaklarının 10 cm mesafesine getirip konuşmaya devam edin , zaten konuşurken ağzınızdan gelen sıcak nefes onu yeterince tahrik edicek ve dudaklarınıza yapışmasını sağlıcaktır.

...
 ---> Dans ederkeen onun içine girmeye çalışın yani skıca sarılın , vajinanızın olduğu bölge erkeğin penisinin olduğu bölgeye temas etsin , bu erkeğin zevk suyunun akmasını sağlayacaktır.

Bir Bayanı (kızı) Azdırmak

  --> Onunla cinsel konulara girmeye çalışın , cinsel konuları konuşmayı kızlar aslında çok sever . İkna edemezseniz trip atın , tribede gelmiyosa kız sizi sevmiyodur demekki vazgeçin :)

  ---> Bayan azdırıcı ilaçları falan onlar boş işler abicim , eğer bi kızı azdırmak veya mutlu enerjik olmasını istiyosan ona çikolat alcan çikolata yicek gör bak nasıl enerjik ve istekli oluyor 

 ---> Eğer kız sevgilinse , onu dudaklarından öp ve hafifçe dudaklarını ısırmaya başla , bu onu istediğiini gösterir , ardından boynunu öpmeye başla , çene aldından göğüs üstlerine kadar öp  , arada diliniide çıkar :D
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LOLEMBİ---